Euskadi.eusen sartu image

Menu
 
  1. Alokabideren SALESFORCE software-plataformaren garapen ebolutibo, euskarri, mant...
-

ALOKABIDE - Alokairu Sozietatea S.A.
Kontratuaren xedea
Alokabideren SALESFORCE software-plataformaren garapen ebolutibo, euskarri, mantentze eta lizentziamendua
Lehen argitalpenaren data
2022/01/28 05:01
Azken argitalpenaren data
2022/06/06 11:16
Espedientea
CON-2022-SE-0004
Kontratu mota
Zerbitzuak
Izapidetzearen egoera
Formalizatuta / Gauzatzen
Kontratuaren aurrekontua, BEZik gabe
966.826,69
Botere adjudikatzailea
ALOKABIDE - Alokairu Sozietatea S.A.
Erakunde sustatzailea
A01300706 - ALOKABIDE - Alokairu Sozietatea S.A.
Lizitazio elektronikoa egiteko web orria
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Kontratuaren xedea
Alokabideren SALESFORCE software-plataformaren garapen ebolutibo, euskarri, mantentze eta lizentziamendua
Espedientea
CON-2022-SE-0004
Kontratu txikia
Ez
Covid-19aren kudeaketarako kontratua
Ez
Suspertze, Eraldaketa eta Erresilientzia Plana
Ez
Adjudikazio-prozedura
Irekia
Esparru-akordioa
Ez
Eskuratzeko sistema dinamikoa
Ez
Baterako kontratazioa
Ez
Baliabide propioei enkargatzea
Ez
Izapidetzearen egoera
Formalizatuta / Gauzatzen
Tramitazioa
Arrunta
Kontratu mota
Zerbitzuak
Errekurtsoa
Bai
Lizitazio elektronikoa
Bai
Lizitazio elektronikoa egiteko web orria
KPE lizitazioa
Bai
Komunikazioa
Kontratazio pleguetara sarrera librea, zuzena, osoa eta doan
Botere adjudikatzailea
ALOKABIDE - Alokairu Sozietatea S.A.
NUTS kodea
ES21
Posta helbidea
-
Erakunde sustatzailea
A01300706 - ALOKABIDE - Alokairu Sozietatea S.A.
Posta-helbidea
Portal de Gamarra, 1A - 2ª planta (Edificio el Boulevard)01013 Vitoria-Gasteiz(Araba/Álava)
Kontratazio-organoa
ALOKABIDEko Administrazio-Kontseilua
Erakunde izapidetzailea
A01300706 - ALOKABIDE - Alokairu Sozietatea S.A.
Posta-helbidea
Portal de Gamarra, 1A - 2ª planta (Edificio el Boulevard)01013 Vitoria-Gasteiz(Araba/Álava)
Kontratazio-mahaia
Kontratazio Mahia - ALOKABIDE
Botere mota
Beste mota bat
Jarduera nagusia
Etxebizitza eta komunitate-zerbitzuak
Beste botere mota bat
Sozietate Publikoa
Harreman teknikoa
Izen-abizenak
Att/ Ainhoa Perez
Helbidea
Portal de Gamarra, 1A - 2ª planta (Edificio el Boulevard)01013 Vitoria-Gasteiz(Araba/Álava)
Helbide elektronikoa
lizitazioak@alokabide.eus
Telefonoa
+34 945000565
Irekitzeko gutxieneko quoruma
2
Mahai/batzordeko kidea
Izena
Itziar Oñate Martínez-Olascoaga
Funtzioa
Idazkari
Helbide elektronikoa
itziar@alokabide.eus
Izena
Ainara Urtiaga Seco
Funtzioa
Ordezko
Helbide elektronikoa
ainara.u@alokabide.eus
Izena
Rosa Labrador Horrillo
Funtzioa
Besterik
Helbide elektronikoa
rosa.labrador@alokabide.eus
Izena
Arkaitz Arbaizagoitia Ortega
Funtzioa
Besterik
Helbide elektronikoa
arkaitz.a@alokabide.eus
Izena
Eider Pagalday Moya
Funtzioa
Besterik
Helbide elektronikoa
eider@alokabide.eus
Errekurtso-organoa
Deskribapena
Kontratuen inguruko Errekurtsuen Administrazio Organoa
Herria
Vitoria-Gasteiz
Helbide elektronikoa
oarc@euskadi.eus
Nagusia
Bai
Erosketa-zentral batek adjudikatzen du kontratua
Ez
CPV
48000000-8 - Software-paketeak eta informazio-sistemak
CPV
72200000-7 - Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak (Nagusia)
Gauzatze-leku nagusia EBn
Bai
Gauzatze-leku nagusiaren NUTS kodeak
NUTS kodea
ES211 - Araba/Álava (Nagusia)
NUTS kodea
ES212 - Gipuzkoa
NUTS kodea
ES213 - Bizkaia
Kontratazio Publikoari buruzko Akordioaren babespean dagoen kontratua
Ez
Sortaka zatitzea
Ez
Aldaerak onartzen dira
Ez
Aukerak onartzen dira
Ez
Prezio unitarioak
Bai
Pleguak eskuratzeko modua
https://www.contratacion.euskadi.eus/
Kontratuaren iraupena
2 Urteak
Luzapenak
Bai
Luzapenen kopurua
3
Luzapenen deskribapena
1+1+1
Zerbitzua ematea lanbide jakin baten esku uzten da
Ez
Kaudimen ekonomiko eta finantzarioa kontratazio-pleguetan adierazita
Bai
Kaudimen-irizpideak kontratazio-pleguetan ageri dira
Bai
Adjudikatzeko irizpideak
Hainbat irizpide
Kostuari buruzko irizpideak (irizpide bat baino gehiago badaude)
Irizpidea
Eskaintza ekonomikoa (prezioa)
Ponderazioa
54
Enkante elektronikoa erabiliko da
Ez
Eskaintzak eta parte hartzeko eskaerak aurkezteko lekua
Helbidea
LICITACION EXCLUSIVAMENTE TELEMÁTICA
Telefonoa
+34 945000565
Helbide elektronikoa
lizitazioak@alokabide.eus
Eskaintzak edo parte hartzeko eskaerak aurkezteko erabil daitezkeen hizkuntzak
Hizkuntza
ES - Gaztelania
Hizkuntza
EU - Euskara
Eskaintzak katalogo elektroniko gisa aurkeztu behar dira, edo katalogo elektroniko bat eduki behar dute
Ez
Lizitatzaileak eskaintzari eutsi behar dion gutxieneko epea
2 Hilabeteak
Klausula bereziak
Mota
Ingurumenekoak
Esleipen Irizpideak
Bai
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota
Gizarte arlokoak
Esleipen Irizpideak
Ez
Egikaritzeko baldintza bereziak
Bai
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Mota
Emakume eta gizonen arteko berdintasuna
Esleipen Irizpideak
Bai
Egikaritzeko baldintza bereziak
Ez
Kaudimen teknikoen irizpideak
Ez
Kontratu erreserbatuak
Ez
Beste batzuk
Ez
Lantegi babestuetarako erreserbatua
Ez
Enplegu babestuko programa batean egikaritzeko
Ez
Nahitaezkoa da kontratua betearazteko adjudikatutako langileen izenak eta lanbide-kualifikazioak ematea
Ez
Fitxategiko oharrak
Informe insuficiencia medios
Aldizkako kontratuak dira
Ez
Eskari elektronikoa erabiliko da.
Ez
Fakturazio elektronikoa onartuko da
Ez
Ordainketa elektronikoa erabiliko da
Ez
Zenbatetsitako balioa
2.801.007,11
Kontratuaren aurrekontua, BEZik gabe
966.826,69
Kontratuaren aurrekontua, BEZa barne
1.169.860,29
EBren funtsekin finantzatuta
Ez
Prezio unitarioak
Kontzeptua
Licencia Lightning
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
86,41
Prezioa, BEZ gabe
71,42
Kontzeptua
Partner Community
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
34,78
Prezioa, BEZ gabe
28,75
Kontzeptua
Knowledge
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
34,78
Prezioa, BEZ gabe
28,75
Kontzeptua
Platform
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
19,48
Prezioa, BEZ gabe
16,1
Kontzeptua
Engagement
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
69,57
Prezioa, BEZ gabe
57,5
Kontzeptua
Dispatcher – Field Service
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
124,14
Prezioa, BEZ gabe
102,6
Kontzeptua
Contractor + – Field Service
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
110,32
Prezioa, BEZ gabe
91,18
Kontzeptua
Contractor + (Perfil 2) – Field Service
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
73,55
Prezioa, BEZ gabe
60,79
Kontzeptua
Partner Community Login – Field Service
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
8,42
Prezioa, BEZ gabe
6,96
Kontzeptua
Field Service - AM recortado
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
30,25
Prezioa, BEZ gabe
25
Kontzeptua
Customer Community Logins
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
2,42
Prezioa, BEZ gabe
2
Kontzeptua
Data Storage
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
390,63
Prezioa, BEZ gabe
322,84
Kontzeptua
Paquete SMS
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
88,01
Prezioa, BEZ gabe
72,74
Kontzeptua
Jefe Proyecto IMPLANTACIÓN
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
104,71
Prezioa, BEZ gabe
86,54
Kontzeptua
Consultor Funcional IMPLANTACIÓN
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
87,23
Prezioa, BEZ gabe
80,36
Kontzeptua
Consultor Técnico IMPLANTACIÓN
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
89,75
Prezioa, BEZ gabe
74,18
Kontzeptua
Jefe Proyecto MANTENIMIENTO Y SOPORTE
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
104,71
Prezioa, BEZ gabe
86,54
Kontzeptua
Consultor Funcional MANTENIMIENTO Y SOPORTE
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
87,23
Prezioa, BEZ gabe
80,36
Kontzeptua
Consultor Técnico MANTENIMIENTO Y SOPORTE
CPV
Software-programazioko eta aholkularitzako zerbitzuak
Prezioa, BEZarekin
89,75
Prezioa, BEZ gabe
74,18
Behin-behineko bermea
Ez
Behin betiko bermea
Ez
Fitxategiak
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Administrazio-klausula partikularren agiria
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Karatula
Fitxategi mota
Oinarri teknikoen agiria
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Proposamen ekonomikoaren eredua
Fitxategi mota
Mahaiaren osaera
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
EKAB
Fitxategi mota
Justifikazio-memoria
Fitxategi mota
Espedientea onartzea
Fitxategi mota
Beste batzuk
Fitxategiko oharrak
Informe insuficiencia medios
Fitxategiaren izena
Fitxategi mota
Beste batzuk
Fitxategiko oharrak
compromiso adscripción medios
Ez dago loteei buruzko informaziorik
Eskaintzak edo parte hartzeko eskabideak aurkezteko muga-eguna
2022/02/28 11:00
Plikak irekitzea Gaitasun eta kaudimena
Deskribapena
SOBRE 1
Irekitze-data
2022/02/28 14:00
Publikoa
Ez
Lekua
*
Pertsona baimenduei eta irekitzeko prozedurari buruzko informazioa
miembros de la mesa
Plikak irekitzea Balio-iritziak
Deskribapena
SOBRE 2
Irekitze-data
2022/03/01 11:00
Publikoa
Ez
Lekua
*
Pertsona baimenduei eta irekitzeko prozedurari buruzko informazioa
miembros de la mesa
Plikak irekitzea Formulak
Deskribapena
SOBRE 3
Irekitze-data
2022/03/08 11:00
Publikoa
Ez
Lekua
*
Pertsona baimenduei eta irekitzeko prozedurari buruzko informazioa
miembros de la mesa
Mahaiaren/batzordearen erabakiak
Deskribapena
ACTA APERTURA SOBRE 3 OFERTA ECONÓMICA
Deskribapena
ACTA CALIFICACIÓN Y REVISIÓN JUICIOS VALOR
Deskribapena
ACTA APERTURA SOBRE 1
Beste batzuk
Kontzeptua
PREGUNTAS Y RESPUESTAS
Kontzeptua
INFORME TÉCNICO SOBRE 2
Enpresa lizitatzaileak
Izen soziala
PKF ATTEST BLUEWAY SL
IFK
B88201355
Sailkapena
ENI
ETEa da
Ez
Egoitza soziala Europar Batasunean
Ez
NUTS kodea
ES211
Probintzia
Bizkaia
Udalerria
Bilbao
Posta-helbidea
Alameda Recalde 36-8º
Posta-kodea
48.009
1. telefonoa
+34 944243024
Helbide elektronikoa
ane.vadillo@pkf-attest.es
Erregistro-data
2022/02/28
Aurkeztutako lizitatzaileen kop.
1
Enpresa txiki eta ertainetatik jasotako eskaintzen kop.
0
EBko beste estatu kide batzuetatik jasotako eskaintzen kop.
0
Hirugarren herrialdeetatik jasotako eskaintzen kop.
0
Bide elektronikoz jasotako eskaintzen kop.
1
Adjudikazioa
Esleipendunaren eskaintza
Oinarrizko eskaintza
Prezioa, BEZ gabe
749.286,94
Prezioa, BEZarekin
806.637,19
Epea (hilabeteak)
24
Prezio unitarioak
ConceptoPrecio sin IVAPrecio con IVAPlazo (meses)
Licencia Lightning 7.430,088.990,391
Partner Community647,28783,21
Knowledge107129,471
Platform133,8161,891
Engagement47,0856,961
Dispatcher – Field Service91,49110,71
Contractor + – Field Service 467,04565,111
Contractor + (Perfil 2) – Field Service1.349,41.632,771
Partner Community Login – Field Service465,75563,551
Field Service - AM recortado449,5543,891
Customer Community Logins1619,361
Data Storage575,72696,621
Paquete SMS61,5374,451
Jefe Proyecto IMPLANTACIÓN7.873,589.527,0324
Consultor Funcional IMPLANTACIÓN30.185,8136.524,8324
Consultor Técnico IMPLANTACIÓN93.177,53112.744,1124
Jefe Proyecto MANTENIMIENTO Y SOPORTE8.345,4810.098,0324
Consultor Funcional MANTENIMIENTO Y SOPORTE30.047,7736.357,824
Consultor Técnico MANTENIMIENTO Y SOPORTE128.531,74155.523,424
Adjudikazioaren data
2022/05/10
Epea
2 Urteak
Epearen hasiera-data
2022/06/06
Enpresa esleipenduna
Sozietate-izena
PKF ATTEST BLUEWAY SL
IFK
B88201355
Gauzatze-leku nagusia EBn
Bai
Gauzatze-leku nagusiaren NUTS kodeak
ES211 - Araba/Álava (Nagusia)
Litekeena da kontratua azpikontratatzea
Ez
Ebazpen-dokumentuak
Fitxategi mota
Behin betiko ebazpena - Adjudikazio-ebazpena
KONTRATUA
Kontratuaren kodea
Kontratuaren egoera
Administrazioak sinatzeke
IFK
B88201355
Izen soziala
PKF ATTEST BLUEWAY SL
Enpres. sina. D/Formalizazioa
2022/06/06
Kontratatzailearen profilean argitaratu
Bai
Automatikoki argitaratu EBAOn
Bai
ABAOko iragarki zenbakia (20XX/S XXX-XXXXXX) baino lehenagokoa
2022/S 021-052209
ABAOko formalizazio-iragarkiaren zenbakia (20XX/S XXX-XXXXXX)
2022/S 021-052209
Ez dago baliabideei buruzko informaziorik
2022/01/28 05:01:10
2022/02/21 13:35:49
2022/02/28 11:00:36
2022/03/01 09:12:59
2022/03/08 08:46:20
2022/03/10 10:10:35
2022/05/12 11:02:05
2022/06/06 11:16 Oraingoa
Euskadi, auzolana